Kurumsal Kimlik Neden Önemli?

Rakipleriniz Arasında Fark Edilin!

Kurumsal kimlik; günümüz şartlarında bir firmanın, kurumun, vakfın veya bu türde çalışan farklı girişimlerin olmak üzere hem şirket içindeki hem de şirket dışındaki duruşu ve en önemlisi ise itibarını temsil etmesine verilen isim olarak göze çarpmaktadır. Aslında kurumsal kimlik derken biz kurumun görünen yüzünü diyebiliriz. Böylelikle Kurumsal kimlik tasarımı da saydığımız farklı alanlardaki kurumların faaliyetlerine kişilik, ilke, misyon ve vizyon kazandırması anlamına gelir. Kurumlar kendilerini ifade ederken ve itibar sağlarken aslında günümüzde önemli bir husus olan kurumsal kimlik tasarımları ön plana çıkar. Burada altını özellikle çizeceğimiz bir kavramı ortaya çıkarır, kurumsal kimlik firmanın prestijini oluştururken, aynı zamanda da markanın değerinin artmasını sağlamaktadır.

  • ­Modern and evergreen logo for your business.
  • ­Branding that stands out in the crowd.
  • ­Strategic approach towards redesigning brand.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna. Quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Teklif Al

Kurumsal Kimlik Aşamaları

Keşif

En iyi kurumsal kimlik tasarımları için firmanızı keşfediyoruz. Böylelikle sizi temsil edecek tasarımları ve renkleri belirliyoruz.

Ön Çalışma

Sizi temsil edecek keşiften itibaren çeşitli kurumsal kimlik tasarımlarının eskiz çalışmasına başlıyoruz.

Dijitalleştirme

Seçtiğiniz eskiz çalışmasını dijital ortama aktarıyoruz.

Renklendirme

Dijital ortama aldığımız çalışmayı sizi en iyi temsil edecek renklerde düzenliyoruz.

Final

Final ise isteğinize yönelik hazırlanan kurumsal kimlik çalışmasını teslim ediyoruz.

KONUŞMA BAŞLAT
SİZİN İÇİN BURADAYIZ!
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?