Çarpıcı Grafik / Baskı Tasarımı

Kalabalıkta Öne Çıkın!

KonseptMedia olarak; talebinizin bir seferde anlaşılması, doğru tasarımın size en kısa sürede ve tek seferde sunulmasını hedefliyoruz. KonseptMedia ‘nın profesyonel ekibi kurumsal grafik tasarım ve diğer ihtiyaçlarınızı en kısa sürede ve en ekonomik biçimde sizlere sunmaktadır. Grafik tasarım konusunda aşağıdaki hizmetlerimizden yararlanmak için hemen yandaki Teklif Formunu doldurabilirsiniz.

  • ­Müşterileri çeken tasarım.
  • ­Fark yaratan güzel ve modern tasarım.
  • ­Stratejik olarak tasarlanmış pazarlama malzemeleriyle satışlarınızı artırın.

MENÜ TASARIM, LOGO TASARIM, KARTVİZİT TASARIM, KATALOG TASARIM, KURUMSAL KİMLİK TASARIM ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak için buradayız.

Ücretsiz Teklif Alın

Grafik Tasarım Adımları

Analiz

İşletmeniz için logo tasarımı, analiz aşamasından başlar. Bu aşamada tasarımcılar bir kaç çeşit tasarım göstererek stil olarak sizin neyi sevip neyi sevmediğinizi anlamaya çalışırlar. Daha sonra bahsi geçen kelimelerden bir kelime bulutu oluşturarak, logo tasarımına ilham verecek olan kelimeler arasında bağlantı kurmaya çalışırlar.

Skeçler

Tasarımcılar, tasarımın temsil etmek istediğini sembolize eden skeçler hazırlar. İlk tasarım turu tamamlandığında tasarım ekibimiz, çıkan sonuçları değerlendirmek üzere tüm ekibe gösterir ve keşif aşamasında elde edilen sonuçların kullanılarak yüksek standartlarda grafikler elde edildiğinden emin olunur.

Dijitalleştirme

Tasarımcılarımız sizin için seçilen birkaç grafiği hem beyaz üstünde hem de siyah üstünde görünecek şekilde konumlandırır ve sunuma hazırlar. Tarafınızdan incelendikten sonra tekrar çizim aşamasına dönerek, sizden gelen yorumlara ışığında Skeç dijital ortamda tekrar tasarlanır.

Renkler

Favori grafiğinizi seçtikten sonra, markanızın iletişim kurmasını istediği mesajlaşma hakkında dikkatlice düşünüyor ve bu duygularla uyumlu renkleri belirleyip test ediyoruz

Final Grafik

Ekibimiz ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamaya çalışacak ve nihai grafiğiniz, markanızın temsil etmeye çalıştığı her şeyin mükemmel bir sunumu olarak hizmet edecektir