Görsel Pazarlama

Görsel Pazarlama ile Yatırım Getirinizi Arttırın

Ücretli online reklamların bir çeşididir. Genellikle şekil yada fotoğraf olarak tasarlanır. Arama sonuçlarında bulunmadığından yazılı reklamlardan işlev olarak farklıdır.

  • ­Zengin Medya Reklamları.
  • ­İçerik Sayfalarındaki Görsel Reklamlar.
  • ­Video Reklamları.

Siz de Konsept Media aboneleri arasına katılın, tüm pazarlama konularında bilgi sahibi olun! Asla Spam mail almayacaksınız.

Ücretsiz Teklif Alın

Görüntülü Reklam Adımları

Kapsamlı görüntülü pazarlama stratejimiz, farklı arama motorlarında sıralamada artış sağlar.

Keşif

Her alanda olduğu gibi öncelikle keşif – analiz yaparak başlıyoruz. Böylece markanıza yönelik görsel reklamlar için içerik planlamaya geçebiliriz.

Strateji

Keşif adımından sonra görsel reklamların strateji planlamasını oluşturarak marka bilinirliğinize yönelik çalışmaya başlayabiliriz.

Optimizasyon

Yapılan strateji planlamasının ardından oluşturduğumu görsel medyayı sizi en iyi şekilde temsil edecek şekilde ve yerlerde optimizasyonunu gerçekleştiriyoruz.

İçerik - Yayın

Optimizasyonu yapılan içerik markanıza en uygun alanlarda görsel reklam olarak yayınlanır.

Raporlama

Yayınlanan içeriğin içerik yayınlama süresi sona erdiğinde raporu analiz edilmek üzere oluşturulur ve size sunulur.

Çalışılan Projeler

Los Marineros

Proin faucibus, nunc vitae hendrerit mollis, eros erat congue odio, sollicitudin aliquam nisi arcu a diam. Vivamus fringilla risus diam, ac mollis felis ultricies faucibus.

VIEW DETAILS

InfluxData

Sed lacinia urna quis purus aliquam volutpat. Suspendisse sagittis elementum dui, ut feugiat dolor luctus vitae. Morbi pellentesque, ipsum ut condimentum tristique, odio massa hendrerit.

VIEW DETAILS