Matbaa Ürünleri

Kalabalıkta Öne Çıkın!

Kaliteli kağıt malzeme ile üretilen promosyon ürünlerdir. Bloknotlar ve karton çantalar gibi ürünlerden oluşur. Ofislerin vazgeçilmez not kâğıtları olan bloknotlar; küp bloknotlar, kraft bloknotlar, kalemlikli bloknotlar, spiralli bloknotlar, üstten tutkallı bloknotlar gibi farklı modeller ile tasarlanır. Küp bloknotlarda birbirinden bağımsız küçük sayfaların küp şeklindeki bir karton içerisinde bulunduğu ve özellikle ofislerin olmazsa olmazı ürünleridir. Spiralli ve üstten tutkallı bloknotlar, ofislerde kullanıldığı gibi öğrenciler ve çalışanlar tarafından da kullanılmaktadır.

  • ­Design that attracts customers.
  • ­Beautiful and modern design that makes difference.
  • ­Boost your sales with strategically designed marketing materials.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna. Quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Teklif Al

Adım Adım Basılı Ürünler

İş modelinize yönelik basılı (Matbaa) ürünleri nasıl yapıyoruz.

Keşif

Öncelikle sizinle tanışıyoruz. Böylelikle ihtiyaçlarınızı belirliyoruz gerek kartvizit gerek broşür olsun ihtiyaçlarınız belirlendikten sonra eskiz çalışmalarına başlıyoruz.

Eskiz

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra isteklerinize yönelik ürünleri firmanızı veya sizi en iyi temsil edeceğini düşündüğümüz şekilde eskiz çalışmalarını yapıyoruz. Böylelikle baskıdan çıkacak ürünlerinizin neye benzeyeceğini görebilirsiniz.

Dijitalleştirme

Beğendiniz eskiz çalışmasını baskıya hazırlamak üzere dijital ortama aktarıp üzerinde gerekli olan güncellemeleri yapaıyoruz.

Baskı

Size ve şirketinize yönelik dijital ortama alınmış tasarımları şirketinizi veya sizi temsil eden renkler ile düzenliyoruz. Böylelikle baskıya girecek olan ürünlerin sizi ne kadar iyi temsil edeceğini görebiliriz.

Final

Finalde ise seçmiş olduğunuz ve size özel renklendirilen ürünleri baskıya gönderiyoruz. Baskı sonrası kalite kontrolü yapıldıktan sonra sizin beğeninize sunuyoruz.
KONUŞMA BAŞLAT
SİZİN İÇİN BURADAYIZ!
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?