1 Numaraya Çıkın

İhtiyaçlarınızı Anlayan Sistem

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), bir web sitesinin organik arama sonuçlarında daha iyi sıralama elde etmesi amacı ile yapılır. SEO hizmeti ise bu amaca yönelik yapılan tüm işlemlerin genel tanımıdır.  Doğru yapılmış bir arama motoru optimizasyonu ile; web siteniz, dolayısı ile ürün veya hizmetleriniz, benzer ürün veya hizmet arayan insanlara daha fazla görünür ve erişilebilir olur. SEO, siteye en prestijli ve katma değeri en yüksek trafik çekme yöntemi olarak kabul edilmektedir.

  • ­Teknik SEO.
  • ­Sayfa içi SEO.
  • ­Sayfa dışı optmizasyon.

Araştırmalar gösteriyor ki her yıl, sadece Google’da 2 trilyonun üzerinde arama sorgusu yapılıyor ve Google saniyede 88.700‘den fazla aramayı cevaplıyor. İnternet sitelerine ziyaretçi trafiğinin %90‘ı Google tarafından gönderiliyor.

Ücretsiz Teklif Alın

Çalışılan Projeler

Periscope Data

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam in tempor velit. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

VIEW DETAILS

Los Marineros

Proin faucibus, nunc vitae hendrerit mollis, eros erat congue odio, sollicitudin aliquam nisi arcu a diam. Vivamus fringilla risus diam, ac mollis felis ultricies faucibus.

VIEW DETAILS