SOSYAL MEDYA PAZARLAMA
Sosyal Medya Pazarlama

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederken ve müşteri tabanlarını genişletirken, müşterilerinin bulundukları yere ulaşmalarına da olanak sağlıyor. Doğru bir şekilde yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar oluşturmaya ve trafik, farkındalık, marka bilinirliği ve iyi niyet göstermeye yardımcı olarak diğer pazarlama tekniklerinin – SEO ve SEM dahil – etkinliğini artırabilir. Sosyal medya stratejisiyle, yönetimiyle veya reklamlarla mücadele ediyorsanız yardımcı olabiliriz.
Bizim Hizmetlerimiz


Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar elde etmenize yardımcı olduğumuz bir dizi yüksek değerli sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.Sosyal Medya Reklamcılığı Yönetimi

Sosyal medya reklam hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medya aracılığıyla reklam vererek, müşterilerimizin % 100'ü sonuç gördü.Sosyal Medya İçerik Oluşturma

Çevrimiçi sosyal medya aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olacak bir dizi sosyal medya yazma ve gönderme hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlama Nedir?

Sosyal medya pazarlaması ya da SMM, pazarlama iletişimi ve markalaşma hedeflerine ulaşmak için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama şeklidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikli olarak sosyal medya reklamlarının yanı sıra, içerik, video ve görüntülerin pazarlama amacıyla sosyal paylaşımını içeren etkinlikleri de kapsamaktadır.


Sosyal medya yönetimine neden ihtiyaç duyuyorsunuz?

 

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olduğuna bakılmaksızın, müşterileriniz günlük olarak sosyal medyayı kullanıyor. Onları her zaman ilk seçeneğiniz olacak şekilde hedeflemeniz ve markanıza bağlı tutmanız önemlidir.

 

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bunun hakkında konuşan ve bunu sağlayan şirketleri aradığınızı iddia edebilirsiniz. Sosyal medya yönetim hizmetimiz, işletmenizin sisteme katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır..

 

İnsanlar şirketiniz hakkında sosyal medyada konuşuyor.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında neler söylediğini sosyal medyada dinlemeli ve endişelerine yanıt vermelisiniz. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz, şirketinizin sunabileceği şeylerin olumlu yönlerini vurgulamaya ve içtenlikle olumsuz sözlere yanıt vermeye odaklanmaktadır.

 

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticisinin, tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her bir üyesi sosyal medya yönetiminde uzmandır ve ajansımız pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.İşlem Süreci


Strateji Geliştirme

Reklam Yönetimi

Topluluk Yönetimi

Etkin İçerik Oluşturma

Ölçüm & Raporlama

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Teklif İsteŞimdi Ara