TIKLAMA BAŞINA ÖDEME
Tıklama Başına Maliyet Nedir?

PPC, tıklama başına başına, reklam verenlerin reklamlarının her biri tıklandığında bir ücret ödeyen bir İnternet pazarlama modeli anlamına gelir. Esasen, bu ziyaretleri organik olarak “kazanmaya” çalışmak yerine, sitenize ziyaret ettirmenin bir yolu.
Arama motoru reklamcılığı, PPC’nin en popüler biçimlerinden biridir. Bir kullanıcı, iş teklifleriyle alakalı bir anahtar kelimede arama yaptığında, reklamverenlerin bir arama motorunun sponsorlu bağlantılarında reklam yerleşimi için teklif vermesine olanak tanır..
TBM Yönetimi

Google AdWords ve Bing Ads gibi platformlar işletmeniz için önemlidir. Tıklama başına ödeme pazarlama (PPC) uzmanlığımızla, hesaplarınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınıza uygun strateji ve raporlamayı özelleştiririz.
Hedefinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz destek ve rehberliği sağlarız, yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak, potansiyel müşterileri artırmak veya marka bilinirliğini artırmanıza yardımcı oluruz.TBM Hizmetlerimiz


TBM Denetimleri

Bizim PPC Denetim sürecimiz denetim hedefini, kapsamını anlamaktan ve veri analizine götürmekten başlamaktadır.


Bing Advertising

Our in-house Bing ads agency team has the training and expertise you need to make the most of Bing’s popular PPC platform.Sosyal Reklam

KonseptMedia, hedef kitlenizi hedeflenen istenen eylemlere yönlendiren ücretli sosyal kampanyalarda size yardımcı olabilir.


Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamlarınız, hizmetinize veya ürününüze zaten ilgi göstermiş bir kitleyi hedefliyor olacak.Google AdWords

Bizi işe almak, tam zamanlı bir başka çalışanı işe almak için ekstra maliyet olmadan tam zamanlı bir AdWords uzmanının size sağladığı avantajı size sunar.


Yeniden Pazarlama ve Yeniden Hedefleme

Web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kişilere pazarlama yaparak Yatırım Getirisini ve dönüşümleri artırın.


Tıklama başına ödeme kampanyamızın kısa süreci:

Tıklama başına ödeme kampanyamızın kısa süreci:
Tıklama başına ödeme (PPC) yönetim hizmetimiz aşağıdaki bileşenleri içerir:

  • TBM arama kampanyası stratejisi
  • Anahtar kelime araştırması ve seçimi
  • Yaratıcı reklam gelişimi
  • Kampanya kurulumu
  • Teklif yönetimi ve YG izleme
  • Açılış sayfası optimizasyonu ve geliştirilmesi
  • Kampanya yönetimi ve analiziTeslimat

Kampanyanızın anahtar kelime seçimi ve metin seçimi ile ilgili başarısını aylık olarak bildiriyoruz ve bir sıra raporu oluşturuyoruz. Böylece, ödeme yaptığınız anahtar kelimeler için organik olarak nerede sıraladığınızı biliyorsunuz. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, kampanyanızın ilerlemesini, yönünü açıklamak ve sahip olabileceğiniz soruları yanıtlamak için ekibinizin üyeleriyle bir saatlik görüşme rezervasyonu yaparız.

Hadi
Projenize Başlayalım


Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacağız.


Teklif İste

Yaptığımız İşler

Tüm Referanslar

Şimdi Ara