Özel Yazılım Geliştirme
Web ve Mobil için Özel Yazılım Geliştirme

 

Anadea Inc., kurumsal web ve mobil çözümler oluşturma konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip özel bir yazılım geliştirme şirketidir. Global iş ortağımız Anadea, Dünyanın her yerinden müşteriler için dış kaynaklı projeler geliştirmektedir. Müşterilerimiz ABD, Avustralya, Batı Avrupa ve dünyanın diğer bölgelerinde yer almaktadır.

Yazılım mühendisleri, tasarımcılar, mobil geliştiriciler, QA mühendisleri ve DevOps gibi tüm BT uzmanlarımız kendi alanlarında en iyileridir.  Müşterilerimiz, mühendislerle doğrudan iletişim kurarak ve projeyi ekiple aynı odadaymış gibi kontrol ederek istediklerini tam olarak alırlar.

Modern BT teknolojilerinin zorlu dünyasında size rehberlik edelim ve projenizin başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesini sağlayalım.

Web projenizin veya mobil uygulamanızın geliştirilmesine yönelik bir yazılım şirketi arıyorsanız, bizimle iletişime geçin!uluslararası Projeler


Stav Online

STAV Online, ilerici eğitim uygulamalarını modern web teknolojileriyle birleştiren etkileşimli bir e-öğrenme platformudur.

İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

BİZİMLE BİR PROJE BAŞLAT

Web geliştirme

Tam bir yığın web geliştirme şirketi olarak, gayrimenkul, e-ticaret, eğitim, sağlık, İK yönetimi, seyahat ve diğerleri dahil olmak üzere tüm sektörler için özel web uygulamaları oluşturuyoruz.

TEKLİF İSTE

Web ve UI tasarımı

Tasarım fikirlerinizi hayata geçirme özgürlüğü sunuyoruz. Hayallerinizi tasarımcılarımızın becerileriyle birleştirin ve web siteniz için benzersiz bir tasarım ve çekici bir kullanıcı deneyimi elde edersiniz.

TEKLİF İSTE

Kalite güvencesi

UI testleri, fonksiyonel testler, yük ve stres testleri de dahil olmak üzere web siteleri ve mobil uygulamalar için QA testi yapıyoruz.

TEKLİF İSTE

Danışmanlık ve denetim

Uzman tavsiyesi için mühendislerimize başvurun. Mevcut projenizi analiz edebilir ve beklentilerinizi nasıl karşılayacağını öğrenebiliriz.

TEKLİF İSTE

Mobil UYGULAMA geliştirme

Yerel iOS ve Android mobil istemcileri geliştiriyoruz. Müşterinin ihtiyacı varsa, mobil uygulama için sofistike bir arka uç sistemi ve yeni bir sezgisel tasarım da oluşturabiliriz.

TEKLİF İSTE

Mobil uygulama tasarımı

IPhone, iPad ve Android uygulamalarınız için şık ve çekici bir tasarım oluşturabiliriz ve kullanılabilirlikten ödün vermeden nasıl yapılacağını biliriz.

TEKLİF İSTE

Sunucu yönetimi ve bakımı

Sunucunuz için veritabanı yedeklemeleri, güvenlik düzeltme ekleri, yazılım güncellemeleri ve çerçeve yapılandırması yapmak için DevOps ekibimiz var.

TEKLİF İSTE

Endüstriler için yazılım çözümleri

İşletmeniz için sektöre özel bir yazılım mı ihtiyacınız var? Tüm iş süreçlerinizi etkili bir şekilde yönetmek için özel yazılım çözümleri geliştirebiliriz.

TEKLİF İSTE

ödüller ve başarılar


ücretsiz proje bütçe tahmini


Projenizin Tahmini Bütçesi için Teklif İste Formunu Doldurun!


Teklif İste

Şimdi Ara