ÇEVRİMİÇİ PAZARLAMA

Ekonomik Çevrimiçi Pazarlama

Reklamcılığa yönelik yeni, çığır açan yaklaşımımız, markanız için derin bir sevgi  yaratmayı hedefliyor. Geleneksel medyaya geleneksel olmayan bir yaklaşım getiriyoruz
Eposta Pazarlama

Basit sürükle ve bırak araçlarıyla e-posta pazarlama kampanyalarını çekici hale getirin. Her cihazda,  gelen kutunuzda tasarımınızın muhteşem görünmesi garantilidir. E-posta kampanyaları oluştururken ve gönderirken benzeri görülmemiş düzeyde bir rahatlık ve kolaylık sağlıyoruz.Kampanyaları Takip Edin, Raporları İzleyin

E-posta pazarlama kampanyası performansınızı izlemek, KonseptMedia e-posta pazarlama yazılımı ile daha kolay. E-postanızı kaç alıcınızın açtığına, kaç e-posta hesabının geri döndüğüne, abonelikten çıkma oranlarına ve istatistikleri tıkladığına ilişkin kolayca bilgi edinebilirsiniz. KonseptMedia kampanyalarınızı iyileştirmenize yardımcı olmak için kampanya performansınızı grafiklerle ve verilerle analiz etmek ve yorumlamak için çeşitli yollar sunar.Kampanyanızı Gönderin ve Teslimatı Sağlayın.

E-posta kampanyaları, bulutta saklandığından size kolaylık sağlayarak, masaüstünüz, tabletiniz veya iPhone’unuzu kullanarak istediğiniz zaman erişebileceğiniz anlamına gelir. Kampanyanızı planlayın veya hemen gönderin. Raporları ve istatistikleri derhal teslim edin. Tüm büyük internet servis sağlayıcıları ile geri bildirim döngülerimiz olduğu için yüksek teslimat oranları garanti edilmektedir.Sosyal Medya Pazarlama

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederken ve müşteri tabanlarını genişletirken, müşterilerinin bulundukları yere ulaşmalarına da olanak sağlıyor. Doğru bir şekilde yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar oluşturmaya ve trafik, farkındalık, marka bilinirliği ve iyi niyet göstermeye yardımcı olarak diğer pazarlama tekniklerinin – SEO ve SEM dahil – etkinliğini artırabilir. Sosyal medya stratejisiyle, yönetimiyle veya reklamlarla mücadele ediyorsanız yardımcı olabiliriz.Sosyal Medya Pazarlama Nedir?

Sosyal medya pazarlaması ya da SMM, pazarlama iletişimi ve markalaşma hedeflerine ulaşmak için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama şeklidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikli olarak sosyal medya reklamlarının yanı sıra, içerik, video ve görüntülerin pazarlama amacıyla sosyal paylaşımını içeren etkinlikleri de kapsamaktadır.


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

We are a sociable bunch and our new business comes primarily from recommendations & referrals from clients & friends who know how we work. We don’t think that salesmen should do all the talking for us and so we recommend that you speak directly to our clients to understand who we are and what we do.
Our social media pricing is completely bespoke and is based on your current situation and your objectives.Neden Sosyal Medya Yönetimine İhtiyacınız Var ?

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olduğuna bakılmaksızın, müşterileriniz günlük olarak sosyal medyayı kullanıyor. Onları her zaman ilk seçeneğiniz olacak şekilde hedeflemeniz ve markanıza bağlı tutmanız önemlidir.

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bunun hakkında konuşanlar ve bunu sağlayan şirketleri aradığınızı iddia edebilirsiniz. Sosyal medya yönetim hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

İnsanlar şirketiniz hakkında sosyal medyada konuşuyor.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında neler söylediğini sosyal medyada dinlemeli ve sorularına yanıt vermelisiniz. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz, şirketinizin sunabileceği şeylerin olumlu yönlerini vurgulamaya ve içtenlikle olumsuz sözlere yanıt vermeye odaklanmaktadır.

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticisinin, tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her bir üyesi sosyal medya yönetiminde sertifikalarını aldı ve ajansımız pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama, daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olan en son teknolojidir – daha fazla para harcayan müşteriler. Müşterilerinizi tekrar kapıdan gelmelerini sağlamak, iletişim kurmak ve müşterilerinizin sürekli olarak iletişim halinde olmasını sağlamak için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.Ne Yapıyoruz

Çevrimiçi pazarlama, en popüler pazarlama yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Ancak, çok sayıda mobil kullanıcı bir çevrimiçi pazarlama kampanyasının potansiyelini küçümser. Cep telefonu kullanıcılarının sayıca daha fazla olması nedeniyle, bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, bugün hala çok popüler bir pazarlama yöntemi olan bir çevrimiçi pazarlama kampanyasından beklediğinizden çok daha güçlü olacaktır.Mobil Pazarlama Hizmetlerimiz;

  • Mobil Websiteler
  • SMS Pazarlama
  • Mobil Arama Kampanyaları
  • HTML5 and CSS3
  • Mobil E-Ticaret
  • 2D Barkod/KareCodes
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • Görsel Mobil PazarlamaHadi Projenize
Başlayalım


Güçlü bir şekilde işlev ve kullanılabilirlik üzerine odaklanıyoruz ve web sitenizi bir ticari varlık olarak yönetmek için sizi eğitiyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradıkları bilgileri kolay ve sezgisel bir şekilde bulabileceği ve hoş ve verimli bir kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde sunulması için büyük çaba sarfediyoruz.


Teklif İste

Şimdi Ara