MOBIL PAZARLAMA
Mobile Marketing

Mobil Pazarlama, daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olan en son teknolojidir – daha fazla para harcayan müşteriler. Müşterilerinizi tekrar  gelmelerini sağlamak, iletişim kurmak ve müşterilerinizin sürekli olarak iletişim halinde olmasını sağlamak için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.
Bizim Hizmetlerimiz


Çevrimiçi pazarlama, en popüler pazarlama yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Ancak, çok sayıda mobil kullanıcı bir çevrimiçi pazarlama kampanyasının potansiyelini küçümser. Cep telefonu kullanıcılarının sayıca daha fazla olması nedeniyle, bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, bugün hala çok popüler bir pazarlama yöntemi olan bir çevrimiçi pazarlama kampanyasından beklediğinizden çok daha güçlü olacaktır.


Mobil Uygulama Geliştirme

Duyarlı tasarım, HTML5 ve CSS3 kullanarak elde taşınabilir cihazlardaki web uygulamalarınız için sorunsuz bir deneyim oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.Mobil Website Hizmetleri

Bir tam hizmet ajansı olarak, bir dizi mobil web hizmeti sunuyoruz. Bu, mobil tasarım, strateji ve uygulama geliştirmeyi içerir.SMS Pazarlama

İşletmeniz için tasarlanan Kurumsal SMS Pazarlama Platformumuz, pazarlamacıların müşterileri hareket halindeyken anında iletişim kurmasını ve etkileşimde bulunmasını sağlar.

Ne Yapıyoruz ?

Müşterilerimiz, mobil teknolojimizin gücünü, tercih yönetimini ve zengin analiz platformunu açığa çıkaran stratejik hizmetlerimiz hakkında sürekli olarak övünüyor. Tüm yaşam döngüsü boyunca mükemmel müşteri deneyimleri oluşturmak için çok kanallı yeteneklerimizi SMS, MMS, mobil web, ses, QR kodları ve e-posta genelinde kullanın.


Mobil Pazarlama Hizmetlerimiz

 

  • Mobile Websiteler
  • SMS Pazarlama
  • Mobil Arama Motoru Kampanyaları
  • Mobil e-Ticaret
  • 2D Barkod/KareKod
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • Mobil Görsel Arama KampanyalarıHadi
Projenize Başlayalım


Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacağız.


Teklif İste

Yaptığımız İşler

Referanları Görüntüle

Şimdi Ara