İşletme Listeleme BilimiKonsept Media & Local Knowledge Gelişen Pazarların İşletme Listeleme Verilerini Anlamaktadır.
Yerel Listeleme Ve Derleme Servisleri için Özel Bir Ekip Sunuyoruz.

 
POI / İşletme Listesi Doğrulama Hizmetleri


Yerel İşletme Listeleme verisinin müşteri memnuniyeti ve bağlılığı için doğrulanması gerekmektedir. Yerel işletme listeleme servisi sınıflandırmanın, coğrafi lokasyonun, web sitesinin, e-postanın, çalışma saatlerinin, kabul edilen ödeme metotlarının, uzmanlık alanlarının ve diğer çeşitli zengin içeriklerin ve medya niteliklerinin detaylı bir şekilde doğrulanması için temel İAT (isim, adres, telefon) hijyeni içermektedir.

Dijital Haritalar, Navigasyon Sistemleri


İşletmelerin rahatlıkla keşfedilebilmesini ve ulaşılabilirliğini sağlamak için ham işletme listeleme verilerini tüm özel iletişim alanları ile birlikte kesin ve detaylı bir yerel işletme listesine dönüştürüyoruz. Derlenen bilgiler arasında işletmenin kayıtlı ismi, piyasada bilinen ismi, tam adresi, kategorisi, çalışma saatleri, ödeme metotları, telefon numarası, e-posta adresi ve web sitesi bilgileri bulunuyor. Aynı zamanda bazı özel endüstri konuları için özel işletme listeleri de derlenen bilgiler arasında bulunuyor.

Yerel İşletme Listelerinin Derlenmesi


Türkiye ve Orta Doğu için, her yerel işletme lokasyonunun doğru bir şekilde adreslenmesi ve coğrafi kodlamasının yapılması ve Facebook, Foursquare ve bölgeye özgü diğer yerel dizinler/rehberler ile paylaşılması pazarlama stratejisinin ayrılmaz bir parçasıdır.


Yerel Listelerin Tercümesi


Yerel işletme listesi tercüme servisi Türkçe/İngilizce ve Arapça/İngilizceni çift yönlü tercümesini içeriyor. Yerli Türk ve Arap profesyonel tercümanlar yerel ve uluslararası işletme listelerinin keşfedilebilirliğini sağlamak için içeriği bölgeye özgü bir şekilde tercüme ediyorlar.

Yerel İşletme Listeleme Coğrafi Kodlama


Batıda başarılı bir şekilde kullanılsa da, Local Knowledge ekibi otomatik coğrafi kodlamanın Türkiye ve Orta Doğu’nun gelişen pazarlarında çok tutarlı ve kesin sonuçlar vermediğini düşünmektedir. Türkiye ve Orta Doğu’daki yerel işletmelerin keşfedilmesini sağlamak için yerel işletmelerin lokasyonlarına manuel olarak coğrafi kodlama yapılmalıdır. Local Knowledge coğrafi kodlama uzmanları yerel arama, sayısal haritalama ve endüstri standartlarının takibi için işletme lokasyonlarının manuel coğrafi kodlanması konusunda oldukça yeteneklidirler.


Hadi
Projenize Başlayalım


Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacağız.


Teklif İste

Yaptığımız İşler

Referansları Görüntüle

Şimdi Ara