Google Benim İşletmemATLAS platformu ile herşey daha kolay ve hızlı

Birden fazla işyerine sahip bir şirkette Google Benim İşletmem hesabını yönetmek, zor ve sıkıcı bir işlemdir. Pek çok marka, Google’ı arama motorlarında baskın bir oyuncu olarak görse de, birçoğu hala ilgili tüm aramaları yakalamak için doğru şekilde yönetme konusunda hiçbir fikri olmadan bekliyor.

Atlas platformu ile Google Benim İşletmem arasındaki API bağlantısı sayesinde, güncellemelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde doğrudan Google gönderebiliyoruz.
TEK MERKEZDEN LOKASYON YÖNETİMİ


Birden çok Google Benim İşletmem sayfasını aynı anda yönetmek, Google’ın platformu hakkında ayrıntılı bilgi gerektiren ve zaman alan bir süreçtir.

ATLAS ile Local Knowledge, güncel Google My Business API aracılığıyla Google’ın mimarisiyle entegre edilmiş merkezi bir hizmet sunmaktadır.

Google Benim İşletmem hizmetimiz için özel olarak atanmış personelimiz, lokasyonlarınızın güncel bilgilerinizle sahiplenilip, doğrulanmasından ve yayınlanmasından emin olmanız için iletişim noktası görevini üstlenir.


Hızlı Gönderim ve Güncelleme Sistemleri


ATLAS, işyerlerinizi muazzam hızla düzeltmenizi veya güncellememizi sağlayan en yeni Google My Business API’sı aracılığıyla bağlanır.

Google Benim İşletmem’de işyeri bilgilerinizi güncellemek çok kolaydır. Listelerinizi içeren bir dosya gönderin ya da API’mızı kullanın.

Konumlarınızı veritabanımıza düzgün şekilde nasıl göndereceğinizden emin değilseniz lütfen Local Knowledge Türkiye ekibimize başvurun.


Google Benim İşletmem Listelerinizi Analiz edin ve Yönetin


Google Benim İşletmem Yönetimi hizmetimiz ile, konum pazarlamanızın ne kadar etkili olduğunu ölçme avantajından yararlanabilirsiniz.

KPI Eylemleri ve İzlenimleriyle, müşteri davranışlarına derinlemesine dalarak yerel pazarlama etkinliklerinin etkinliğini değerlendirebilirsiniz.

Atlas Insights ile, kaç kişinin Google Haritalar’da lokasyonlarınızı görüntülediğini veya kaç kişinin mağazalarınıza navigasyon ile yönlendirdiğini analiz edebilir ve Müşteri Yaşam Boyu Değerlerinize dayalı Yatırım Getirinizi hesaplayabilirsiniz.Hadi
Projenize Başlayalım


Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacağız.


Teklif İste

Yaptığımız İşler

Referansları Görüntüle

Şimdi Ara