Dijital İtibar YönetimiYerel Yorumların gücünden yararlanın

Dijital İtibarınız üzerinde tam kontrol

Markanız henüz yorumları yönetmiyor mu?

Çevrimiçi alıcıların %69’u kendi seçim sürecinde yorumları kullandığına ve tüketicilerin %88’i kişisel öneriler kadar çevrimiçi yorumlara güveniyorsa, bunu kullanmanızın tam zamandır.

Reputation and Review yönetim aracıyla, markanızın tüm yorumlarını kolayca görüntüleyebilir ve hemen harekete geçebilirsiniz.
Dijital İtibar YönetimiGoogle Benim İşletmem Listelerinizi Analiz edin ve Yönetin


Google Benim İşletmem Yönetimi hizmetimiz ile, konum pazarlamanızın ne kadar etkili olduğunu ölçme avantajından yararlanabilirsiniz.

KPI Eylemleri ve İzlenimleriyle, müşteri davranışlarına derinlemesine dalarak yerel pazarlama etkinliklerinin etkinliğini değerlendirebilirsiniz.

Atlas Insights ile, kaç kişinin Google Haritalar’da lokasyonlarınızı görüntülediğini veya kaç kişinin mağazalarınıza navigasyon ile yönlendirdiğini analiz edebilir ve Müşteri Yaşam Boyu Değerlerinize dayalı Yatırım Getirinizi hesaplayabilirsiniz.


Yorumların Yönetimi


Atlas ile müşteri yorumlarını hızlı bir şekilde yanıtlayın

Yorum Yönetim Aracı kullanarak, iki tarih arasındaki 1-5 yıldızlık derecelendirme dağılımını, yapılan yorumların yaşını ve toplam yanıtlanmış yorumların geçmişine ait özeti bir bakışta görebilirsiniz


Yorumları Cevaplayın


Platform içi inceleme aracımızı kullanarak Atlas içerisinden doğrudan yorumlara cevap verin. Yorumlar cevapsız bırakıldığında, bu gerçekten işinizi rahatsız etmeye başlayabilir. Atlas Review aracıyla, yorumlarınızı yönetebilir ve müşterilerinize markanızı gerçekten sevmesini sağlayan cevapları saniyeler içinde verebilirsiniz.Hadi
Projenize Başlayalım


Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacağız.


Teklif İste

Yaptığımız İşler

Referansları Görüntüle

Şimdi Ara