SEO
Arama Motoru Optimizasyonu

Bir web sitesinin veya bir web sayfasının bir arama motorunun ücretsiz sonuçlarındaki görünürlüğünü etkileme süreci genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılmış” sonuçlar olarak adlandırılır. Genel olarak, daha önce (veya arama sonuçları sayfasında daha üst sıralarda yer alır) ve daha sık bir arama sonuçları listesinde bir site görünür, daha fazla ziyaretçi arama motorunun kullanıcılarından alır. SEO, görsel arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve sektöre özgü dikey arama motorları gibi farklı arama türlerini hedefleyebilir.İşinizi Sonraki Seviyeye Taşıyın

KonseptMedia, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı personeli tarafından sunulan uzmanlık, KonseptMedia ‘nın rekabetçi sektörlerdeki karmaşık web siteleriyle şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasını sağlar.Bir Siteyi Analiz Etme

İlk önce bir web sitesini analiz ettik ve ardından web sitesinin arama motorlarına daha etkili bir şekilde anahtar kelimeler aktarması için adım adım bir plan hazırladık. Nihai hedefimiz müşterilerimize daha fazla ziyaretçi ve daha yüksek satış ve müşteri dönüşümü elde etmektir.
seo


Sayfa İçi ve Sayfa Dışı Optimizasyon

Sayfa ve sayfa dışı optimizasyonun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru bir insan değil, bir robottur. Bu nedenle, robotu eğitmek için kanıtlanmış sürecimizi takip etmelisiniz, böylece potansiyel müşterileriniz belirli iş ile ilgili anahtar kelimeleri aradığında web sitenizi getirir.
NASIL YAPIYORUZ ?

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce, etkili bir SEO kampanyasında yer alan süreci anlamak önemlidir. KonseptMedia, arama motoru pazarlamacılığına yoğun, eksiksiz hizmet anlayışı gerektiren müşterilere hizmet vermektedir.


ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMJASI

Anahtar kelime yoğunluğu, içerdiği toplam kelime sayısına göre bir metin içinde bir arama teriminin ne sıklıkta göründüğünü belirtir.

SAYFA OPTİMİZASYONU

Sayfa optimizasyonu, konumunu iyileştirmek için doğrudan web sitesi içinde alınabilecek tüm önlemleri ifade eder.

LINK İNŞAASI

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırma amaçlı eylemleri açıklar.

RAPORLAMA VE ANALİZLER

SEO incelememiz, içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çalışmaları ve internete olan güveni gibi çeşitli faktörlerden oluşmaktadır.
6x
Anahtar kelime sıralamasında büyüme


398%
İnternet trafiğini artırma


1105%
İlk 10 sıralamasında artış


129%
Ziyaret süresini artır


SEO Neden İşinize Yararlı?


Sıralama Önemi

Bu yıl yapılan araştırmalar, tüm Web sitelerinin yaklaşık % 85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösteriyor.


Başlıca Arama Motorları

İnternet kullanıcılarının% 96'sı Web aramalarına büyük bir arama motoru (Google, Bing, Yahoo, AOL) üzerinden başlıyor

Etkili strateji

SEO, potansiyel müşteriler tarafından gerçekleştirilen aramalar için anahtar kelime öbekleri seçebilmenizi sağlar


342 milyar Arama Sonucu

Ocak 2016'da 342 milyar arama sonucuyla 17.5 milyardan fazla arama yapıldı

Ziyaretçi Getirme

Güvenili SEO ve arama dostu Web tasarımı, web sitenize ziyaretçi getirmeye yardımcı olacaktır


Tüketici Algısı

Tüketici algısı, bir Web sitesinin bir arama motorunda daha yüksek sıralarda yer almasıdır.Hadi
Projenize Başlayalım


Güçlü bir şekilde işlev ve kullanılabilirlik üzerine odaklanıyoruz ve web sitenizi bir ticari varlık olarak yönetmek için sizi bilgilendiriyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradıkları bilgileri kolay ve sezgisel bir şekilde bulabileceği ve hoş ve verimli bir kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde sunulması için büyük çaba sarfediyoruz.


Teklif İste

Şimdi Ara